Sepet

Sepet

Hakkımızda

Fiber Elyaf Kompozit

Cam Elyaf Takviyeleri

Polipropilen Elyaf

Kırpılmış Cam Elyaf

Dokuma Cam Elyaf

Multiaxial Dokuma (Örgü) Cam Elyaf

AR-Glass Zirkonyumlu Elyaf

Fiber Elyaf Firması 2010 yılından buyana hizmet vermektedir. Firmamız çok çeşitli sektörlerde kullanılmakta olan Cam Elyaf Takviyelerini sanayicimize kaliteli ve ekonomik olarak sunmaktadır.

Cam elyaf üretimi esnasında ortaya çıkan standart dışı ürünlerin tekrar işlenmek suretiyle ekonomiye geri kazanımını sağlamakteyız. Pek çok sektörün ihtiyacı olan Cam Elyaf Takviyelerinde müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretmekteyiz.

Kırpılmış Cam Elyaf üretimi yapmakta olan firmamız, bu sektörde önemli bir role sahiptir. Kırpılmış cam elyaf üretiminde müşterilerimizin talep ettiği ölçülerde ürünler sağlamaktayız.

3 mm ve üzeri kırpılmış cam elyaf üretebilmekte olan firmamız; Kompozit sektörü başta olmak üzere pekçok sektöre kırpılmış cam elyafların tedariğini sağlamaktadır.​​

Ayrıca, Roving Elyaf, Dokuma (Örgü) Cam Elyaf, Multiaxial Cam Elyaf, Mat Cam Elyaf (Camelyaf Keçe), Polipropilen Elyaflar, Ar Glas Zirkonyumlu Elyaf, Cam Elyaf Tozu, Cam Tozu, Yapı Kimyasalları için elyaflar, Kartonpiyer uygulamaları için Kartonpiyerlik Cam Elyaflar, Egzozluk Cam Elyaf çeşitlerinin üretimi ve tedariğini sağlamaktayız.

Fiber Elyaf Kompozit; cam elyaf takviyelerinde kaliteli ve ekonomik çözümler sunar. Kırpılmış cam elyaf, dokuma cam elyaf, multiaxial cam elyaf, cam elyaf keçe, cam elyaf tozu, polipropilen elyaf, ar glass zirkonyumlu elyaf tedariği yapmaktayız.

fiber_logo_footer_1
40-32

Güzelyalı Mah. Sahil Bulv. No:179/A Pendik-İSTANBUL

+90 552 220 5721

40

Cumhuriyet Mah. İsmet İnönü Cad. Çayırova/KOCAELİ

+90 262 302 0120