Ctp Levha

Ctp Levha

Ctp Levha ürünleri çeşitli en boylarda ve farklı kalınlıklarda stoklarımızda mevcuttur. Bu levhalar otomotiv ve taşımacılık, mimari uygulamalar, endüstriyel yapılarda, gıda endüstrisinde, sağlık tesislerinde, hayvancılık tesislerinde kullanılmaktadır. Ctp Levhalar boya gerektirmez ve korozyona karşı yüksek dirence sahiptir. Farklı kalınlıklarda ve uzunluklarda üretilmektedir. 0,8 mm - 2 mm ve 100 cm - 300 cm aralığında ürünler stoklarda mevcuttur.

Decopan Transport

Decopan Transport Ctp Levha

Türkiye ve dünyada kapalı kasa, frigorifik treyler, karavan, ticari araç karoseri, otobüs ve tren vagonu iç kabin imalatında lider üreticiler, dünyanın en ileri kalite, güvenlik ve sağlık standartlarına uyumlu Decopan Transport’u tercih ediyorlar.

Decopan Hijyen

Decopan Hijyen Ctp Levha

Türkiye ve Avrupa’da süt ve et ürünleri tesisleri, hastane genel alanları, ameliyathane, doğumhane, klinik, laboratuvar, kuluçkahane, larva üretim merkezi, balık çiftliği, genel tuvalet gibi çok hassas hijyenik koşullar gereken tesis ve yapılarda dünyanın en ileri kalite, güvenlik ve sağlık standartlarına uyumlu Decopan Hijyen kullanılıyor.

Fibroser Şeffaf CTP Levhalar

Fibroser Şeffaf CTP Levha

Hem geniş çatı veya cepheleri yüksek performansla kaplayan, hem de uygulandığı mekanlara %90’a kadar gün ışığı girmesini sağlayan Fibroser şeffaf CTP levhalar üstün teknik özellikleriyle Türkiye ve dünyanın önde gelen yapı malzemeleri arasında yer alır.

Fibropan Çatı ve Cephe Ctp

Fibropan Çatı ve Cephe Levhası

Fibropan CTP Çatı ve Cephe Kaplama Panelleri: Hafif, Tüm hava koşullarına ve darbelere dayanıklı, Isıyla şekil değiştirmeyen, Suya çok dayanıklı, Ses ve ısı iletkenliği düşük, UV direnci çok yüksek, Normal koşullarda bakım gerektirmez, İçi ve dışı kendinden renkli, Antikorozif, Kimyasallara dayanıklı, Yanmaz, Elektriksel açıdan yalıtkan, Montajı ve nakliyesi kolay, Nakliye maliyetleri düşük yapısal özellikleriyle Türkiye ve dünyada çok tercih edilen yapı malzemeleri arasındadır.

Termopan Ctp Levha

Termopan Şeffaf Ctp Levha

Termopan çift katlı şeffaf CTP paneller, çatı ve cephede yüksek ışık geçirgenliği ve mukavemet, minimum ısı kaybı gerektiren projelerde yapıların içine %70’e kadar gün ışığı girmesini sağlar. Termopan paneller Fibroser şeffaf levhalar arasına yüksek dansiteli polietilen sünger konularak imal edilir ve Fibroser’in bütün üstün teknik özelliklerini taşır. Termopan, metal sandviç panellerle tam uyumludur ve projenizin aşık aralıklarına uygun olarak imal edilir.

Agroser Ctp Levha

Seralar İçin Şeffaf Ctp Levha

Agroser CTP Sera Kaplama Levhaları: Tam ve mükemmel ışık dağılımı sağlar, Fotosentetik Aktif Radyasyonlu (FAR) ışığın bitkiye daha uzun zamanda ulaşmasını sağlar, %90 seviyesinde ışık geçirir, Zararlı UV ışınlarını kontrol eder, Daha hızlı bitki büyümesi sağlar, Hasatta verim artışı sağlar. Özel olarak seracılık için tasarlanan ve üretilen Agroser, üstün özellikleri nedeniyle Türkiye'de küçük, büyük tüm seralarda tercih edilen öncü sera kaplama malzemesidir.