Cam Elyaf Geri Dönüşüm

Cam Elyaf Geri Dönüşüm


Fiber Elyaf Kompozit; Cam Elyaf Geri Dönüşüm yapmaktadır. Cam elyaf üreticilerinin üretimi esnasında ortaya çıkan artık cam elyafların (cam elyaf hurdalarının) geri kazanımını sağlamaktayız.

Geri dönüşün Çevre Lisansına sahip olan firmamız, firmaların ihtiyacı olan, artık malzemelerin geri dönüşüme gönderilmesi ve süreçlerin takip edilerek sonuçlandırılması konularında hizmet sunmaktadır.

Cam Elyaf Geri Dönüşüm hizmetleri, cam elyafı kullanarak ürün üreten firmaların da ihtiyacı olan hizmetlerdendir.

Cam Elyaf kullanarak üretilen ürünlerde, elyaf kullanımı sırasında ortaya çıkan artık cam elyaflar, yada diğer bir ifade ile ''hurda elyaflar'' titizlikle muhafaza edilerek depolanır. Depolanarak muhafaza altına alınan bu hurda cam elyafları; firmamızın sahip olduğu Cam Elyaf Geri Dönüşüm Lisansı ile teslim alınarak kendi tesisine kabulü sağlanır. Bu aşamadan sonra teslim alınan cam elyaf hurdaları titizlikle işlenerek farklı sektörlerin ihtiyacı olan ürünlere dönüştürülerek Cam Elyaf Geri Dönüşümü yada diğer bir ifade ile Cam Elyaf Geri Kazanımı sağlanmış olur.

Yaklaşık on yılı aşkın bir süredir cam elyaf geri dönüşüm konularında çalışmalarını sürdüren firmamız, ülkemizin ve dünyanın ihtiyacı olan geri dönüşümü sağlamaktadır.

Cam elyaf atıkları (cam elyaf hurdaları)'nın geri dönüşüme gönderilme süreçleri konularında hizmet alımı yapmak isteyen firmalar, bizimle iletişime geçebilir. Yasal bir geri dönüşüm hizmet alımı için geri dönüşüm lisansı olan firmalar ile çalışılması önerilir.